מיזוג אוויר ביתי

במדינת ישראל כיום מערכת מיזוג אוויר היא דבר הנלקח בחשבון כמעט בכל בניה או שיפוץ ואין בית אשר לא צריך מזגן לחימום או לקירור הבית בהתאם לעונה.

תנאי האקלים במדינת ישראל הינם ברובם אקלים חמים מאד ולעיתים גם באופן קיצוני ובשנים באחרונות הדבר רק הולך ומחמיר. האקלים הים תיכוני מאופיין בקיץ חם ודל במשקעים, עונות מעבר הפכפכות וחורף גשום וקר.

ידוע לכולנו שהרבה יותר קשה לתפקד במזג אוויר לא נוח ולכן חשוב לרובנו להתאים מערכת מיזוג ראויה שתספק לנו חוויה נעימה לאורך שנים ותשפר את אורח החיים ומצב הרוח בבית.

בין אם תרצו מוצר זול יחסית או מוצר יוקרתי, חשוב שתבדקו היטב שתקבלו מערכת מיזוג אשר תספק תפוקה אופטימלית באספקט של האמידות שלה, המסוגלות שלה למזג את החלל כראוי וכמובן ניצול נכון של החשמל ולא חלילה בזבוז חשמל מיותר.

עולם מיזוג האוויר היום תופס חלק בלתי נפרד מתחום הבניה, בין השאר בשל הפתרונות היצירתיים שנולדו עם השנים אשר מקנים לנו יכולת לשלב את מערכת המיזוג בבית מבלי להרגיש בקיומה מבחינה אסתטית.

ישנם מספר צורות של מזגנים שיכולים לתת מענה כמעט לכל צורך כגון: מזגן עילי, נסתר, ריצפתי, תקרתי, מיני מרכזי ועוד המאפשרים לשלב את המערכת בצורה אלגנטית בכל מבנה קיים או עתידי.

דברים שכדאי לקחת בחשבון

  1. מיקום המזגן – מיקום היחידה הפנימית והחיצונית נקבע על ידי הלקוח ואיש המקצוע ביחד.
  2. בשביל לקבל תפוקה מלאה של המזגן, עדיף למקמו כמה שיותר במרכז החדר מבלי לחסום את אספקת האוויר בכל צורה שהיא.
  3. יש למקם את יחידת העיבוי (היחידה החיצונית) מחוץ למבנה במקום נגיש לשירות עתידי.

כל מה שבית צריך זה מיזוג אוויר שיודע למזג את החלל באופן מקסימלי, שקט, בלתי מורגש ושהופך להיות חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית.

אצלנו בדוברין מיזוג אוויר תוכלו להנות מכל היתרונות.

אנחנו מזמינים אתכם להנות משרותי מיזוג אוויר

מקצועיים

קצת מהעבודות שלנו בבתים של לקוחות

אולי יעניין אתכם:

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת