התקנת מזגן בחדר שינה

התקנת מזגן בחדר שינה

ישראל ידועה בתור מדינה בה מזג האוויר מאופיין כלא יציב במיוחד. הקיץ חם במיוחד, והחורף לעיתים סוער ולעיתים מתנהג ככקיץ לכל דבר. במציאות שבה מזג האוויר בחוץ לא יציב, חייבים מיזוג אוויר יציב בתוך הבית.

חשוב לדעת שכל חדר או חלל דורש התייחסות מיוחדת במתן פתרונות מיזוג האוויר שייבחר, ולכן חשוב להיוועץ באנשי מקצוע מנוסים בתחום המזגנים.

מה נדרש ממזגן בחדר השינה?

ישנם מספר פרמטרים שחשוב לבחון כאשר אנו מעוניינים בהתקנת מזגן לחדר שינה:

  1. גודל החדר – חשוב מאד לקחת בחשבון את גודל החלל לפני שמחליטים על סוג מזגן. במקרים בהם אנו מדברים על חדר שינה גדול במיוחד, שווה לשקול למזג את החדר עם מזגן מיני מרכזי.

במקרים בהם מדובר בחדר שינה סטנדרטי, וכשאין צורך למזג עוד מספר חדרים בו זמנים, נעדיף לבחור את האופציה של המזגן העילי.

  1. תקציב – בבחירת מותג מזגנים או דגם מזגנים, יש לדעת או לחשב מראש את התקציב שאנו מוכנים להשקיע בדבר. כמובן שככל שהמחיר גבוה יותר, אנו מדברים על מערכת מיזוג מתקדמות וחזקות יותר במפרט הטכני שלהן וביכולות שלהן.

עם זאת, לא תמיד או לא בכל מצב, צריך ללכת על דגם שהוא בהכרח יקר ונחשב, ופעמים רבות, במקרים בהם החדר נמצא יחסית בטמפרטורה סבירה, יתאפשר לבחור בדגמים "פשוטים" יחסית והם יעשו עבודה מעולה לצרכים שלנו.

  1. מיקום – כאשר אנו מדברים על חדר שינה, יש צורך שהמזגן יהיה ממוקם באיזור אסטרטגי כך שגם נרגיש מצד אחד את המזגן, אבל שעדיין לא ימוקם באיזור בעייתי (למשל ממש מעל המיטה שלנו) אשר עשוי להוות אי נוחות ולא מומלץ.
  2. עוצמה – בכל הנוגע להתקנת מזגן בחדר השינה, ובשונה מחללים גדולים כמו סלון, משרד וכיוצא בזאת. חשוב לזכור שמדובר יחסית בחלל קטן יותר, ומכאן שבחירת דגם המזגן ועוצמתו צריכות להיעשות בהתאם. לכאן או לכאן, יש לבחון את גודל חדר השינה, פרמטרים של אור וצל, מיקום ומתוך אלו בוחרים את סוג המזגן ומסווגים דגם לפי רמת עוצמה מומלצת.

על כל פרמטרים אלו, אנו יותר מממליצים להיוועץ באנשי מקצוע מנוסים, אשר יתאימו את מערכות מיזוג האוויר לצרכים ולתנאי חדר השינה שלכם.

אנו בחברת דוברין מיזוג אוויר מתמחים במתן פתרונות וייעוץ בכל הנוגע למיזוג אוויר מתקדם לחדרי שינה, לשאר חדרי הבית, למשרדים ועוד.

נשמח לעמוד לשירותכם לכל פנייה או שאלה.

אנחנו מזמינים אתכם להפוך ללקוחות מרוצים!

דוברין מיזוג אוויר תעניק לביתכם משב רוח רענן ותתקין בביתכם את פסגת הטכנולוגיה. 

אולי יעניין אתכם:

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת