מיזוג אוויר תעשייתי

חברתנו נותנת מענה באופן שוטף ללקוחות תעשייתיים, עסקיים ומוסדות. יש ברשותנו את כל הכלים על מנת לתת פתרונות אידאליים למערכות מיזוג אוויר עבור כל סוגי הפרויקטים מקטנים ועד גדולים וכמו כן – עבור תעשיות. 

שטחים מסחריים, קניונים, בתי חולים, משרדים, בתי חרושת ועוד, הם מקומות הדורשים מיזוג ואוורור חזק פי כמה וכמה משטחים פרטיים ולכן יש לדעת לבחור נכון את אנשי המקצוע בפרויקטים מסוג זה.

 לרוב שטחים אלה רוויים באנשים אשר מגבירים את רמת החום בחדר ואת רמת ה  co2 ולכן יש צורך במזגנים ותשתיות חזקות במיוחד. כמו כן, בני אדם מתפקדים הרבה יותר טוב כאשר נעים להם, לכן מיותר לציין עד כמה חשוב לדאוג למיזוג איכותי ומתאים, אשר יענה על צרכי המבנה. 

מערכות מיזוג אוויר תעשייתיות בשונה ממערכות מיזוג אוויר ביתיות דורשות התייחסות ותכנון שונים ומותאמים לאופי החלל אותם אמורים למזג. 

התקנה ותכנון של מערכות מיזוג אוויר לתעשיות דורשת התחשבות מיוחדת אשר תאפשר ליצר מיזוג אוויר יעיל, איכותי, עוצמתי ולא פחות חשוב – חסכוני בצריכת החשמל ולכן יש לבחור את המערכות היעילות והחסכוניות ביותר תוך התחשבות והתאמה לצרכים ואופי המקום.

דוברין מיזוג אוויר מציעה מגוון רחב של פתרונות מיזוג, כמו כן מתקינה מורשית על ידי גדולי וטובי היצרנים להתקנת מערכות מיזוג אוויר.  יש לנו את היכולת לתת מענה לכל סוג מבנה או חלל בכל הגדלים, בדרך כלל בחללים גדולים או במוסדות הדורשים תקן נעשה שילוב של מערכת מיזוג ומערכת אוויר צח.

אנחנו מזמינים אתכם להפוך ללקוחות מרוצים!

דוברין מיזוג אוויר תעניק לביתכם משב רוח רענן ותתקין בביתכם את פסגת הטכנולוגיה. 

תמונות מהשטח

IMG-20170821-WA0016

מחסן הלבשה תחתונה

מיזוג של כ 450 מ"ר באמצעות מזגני מיני מרכזי אלקטרה, ומזגנים עיליים במשרדים.

20170725_162022

מאפיית "טלר" בירושלים

המאפיה ממוזגת האמצעות מזגני אלקטרה, מיצובישי ואמצעי אוורור מורכבים נוספים.

‏‏20181224_102204 (1) - עותק

מחסן קירור מזון

מיזוג מחסני מזון בעטרות, שימוש במפוחי נחשון מסוג אלקטרה בשילוב פיקודים יחודיים.

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת