התקנת מזגן מרכזי בירושלים

אם אתם מירושלים אתם וודאי יודעים שקיים היצע גדול מאוד של מתקיני מזגנים בירושלים, וכל אחד ממליץ  על מספר דגמי מזגנים שונים. איך אתם יכולים לדעת באמת מי יבצע הקנה איכותית שתשמור על המוצר לאורך זמן? האמת היא שאי אפשר באמת לדעת, אלא לשער ולסמוך ולבדוק שמדובר בחברת מיזוג יציבה ואמינה עם המלצות וניסיון בעבודה איכותית. כשמדובר במזגן מיני מרכזי העניין נעשה עוד יותר מורכב מהסיבה שהתקנת מזגן מיני מרכזי מצריכה כלי עבודה יקרים ומקצועיים שאין לכל מתקין מזגנים, בנוסף עניין העלות של המערכת הוא נושא רגיש, ולא הייתם רוצים לקחת סיכון שמתקין יעשה נזק במזגן ששילמתם עליו או שיתקין אותו בצורה שלא תוכלו לנצל במאה אחוז את תפוקת המזגן.

אנו בחברת דוברין מיזוג אוויר מתקינים מזגנים עיליים ומיני מרכזיים על בסיס קבוע, אנו בטוחים ברמת הביצועים הגבוהה שלנו, הן מהבחינה המעשית והן מבחינת הייעוץ והתאמת המערכות. לקוחותינו נהנים משירות הוגן ומחירים נוחים גם בעסקאות של מיני מרכזי, חשוב לנו לתת ללקוח הרגשה שהוא בידיים טובות ולהחזיר את המית לקדמותו לאחר ההתקנה. לקוחותינו מעידים לטובה על הסדר והניקיון שמשרים העובדים שלנו. התקנת מזגן מיני מרכזי מצריכה מאיתנו להיעזר בציוד חדשני ויקר, ובנוסף כמובן עורכת יותר זמן. במקרה שבו הלקוח זקוק לעבודת גבס אנו מספקים גם עבודות מהסוג הזה, סגירת תקראות בחדרי שירותים ומסדרונות, כולל סגירת מבואות לחדקים או עבודות גבס לפי הזמנה אישית.

אספקת האוויר מתבצעת דרך פתח אווויר הניתן לבחירת הלקוח. "סלוט" או "דקור" וכמובן ניתנת האפשרות צבוע אותו או להזמין  בגדלים שונים. כמו כן ניתן גם להזמין חידות מיזוג מרכזי בגדלים שונים ובעלות שיטת יישום שונות, קיים פתרון מיזוג לכל מקרה חריג. 

מחפשים התקנת מזגן בירושלים? נשמח לסייע לכם! דוברואיתנו – 077-3209700

אולי יעניין אתכם:

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת