ניקוי מזגנים מקצועי

המזגן שלכם כבר לא עובד כמו חדש?

אם הגעתם לעמוד הזה כניראה שהמזגן שלכם "סתום" לגמרי. זה מתבטא בכך שעוצמת האוויר נחלשת משמעותית ובמקרים קשים יותר זה עלול לגרום לנזילות קשות. 

ניקוי מזגנים מתחלק לכמה חלקים. יש את הפילטרים של היחידה הפנימית, צריך לשטוף אותם מאבק אחת ל2-4 חודשים. אחרי הפילטרים נמצאת ה"סוללה" – מעין עליי מתחת דקים וביניהם עוברים צינורות נחושת. זה דומה מאוד לרדיאטור של רכב. 

אחרי שימוש רצוף במזגן, ה"סוללה" עלולה לאגור אבק ולהקשות אותו בין החריצים, עם השנים כבר לא נישאר מקום לאוויר לעבור שם ואז מתחינות נזילות וכמובן שהמזגן לא עובד כמו שצריך.

חלק נוסף שלפעמים נסתם הוא הסוללה של היחידה החיצונית – "המעבה". זה יכול לקרות כאשר היחידה החיצונית נמצאת במקום עם הרבה לכלוך באוויר כמו אזורי תעשייה או נישות מיוחדות.

 

מעוניינים בניקוי מזגנים מקצועי אצלכם בבית?

אנחנו נגיע עד אליכם ונדאג שתנשמו אוויר נקי יותר, בריא יותר וכמובן… שיהיה לכם נעים יותר בבית 🙂

כמה עולה ניקוי כימי למזגן?

מחיר ניקוי מזגן תלוי בשכבת הלכלוך שהצטברה על גבי סוללת הקירור, ובסוג וגודל המזגן. הניכוי נעשה באמצעות חומרים כימיים שעלולים לגרום לקוצר נשימה או לתחושת שריפה בעיניים. לכן מומלץ לא להיות בקרבת מקום כאשר טכנאי המזגנים מבצע ניקוי יסודי.

ניקוי כימי למזגן עילי עולה בין 400 ל1200 ש"ח 

ניקוי כימי למזגן מיני מרכזי עולה בין 600 ל1400 ש"ח

מדוע כדאי לבחור בנו לניקוי מזגן?

כפי שהזכרנו ניקוי מזגן עם חומרים כימיים עלול להוות בעיה לסובבים את המקום, אם לא מבצעים את הפעולה כמו שצריך עשוי להיגרם נזק קל. 
אנו למודי ניסיון בכל הקשור לניקוי וחידוש סוללות קירור, ובנוסף אנו משתמשים בחומרים המומלצים והאפקטיביים ביותר להסרת לכלוך קשה ולמניעת הצטברות לכלוך חדש.

מה צריך לעשות לפני שמזמינים ניקוי מזגן?

אם מדובר ביחידה הפנימית של המזגן רצוי לפנות חפצים הנמצאים ליד המזגן או מתחתיו, פעולת הניקוי עלולה להתיז חומרים כימיים מסביב למזגן לאנו רוצים להימנע מפגיעה בחפצים.

מחפשים טכנאי מנוסה לניקוי וחידוש המזגן שלכם?

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אפשר לעזור לכם להתקדם למזגן?

דוברין מיזוג אוויר
Eran Dobrin

מחירי מזגנים

מחירי מזגנים קונים מזגן? לא צריך להבהל! מחירי המזגנים בישראל עברו מתיחת פנים בשנים האחרונות, ב2017 מחירי המזגנים ירדו לשפל בגלל תחרות בין יצרניות המזגנים

קרא עוד »
Eran Dobrin

התקנת מזגן עילי בסלון

התקנת מזגן עילי בסלון איזה מזגן מייצג את הבית שלכם? התקנת מזגן במהירות ובמחירים משתלמים! אם מדובר בבית חדש או אם מדובר בבית ישן חשוב

קרא עוד »
Eran Dobrin

מזגן מיני מרכזי מומלץ

מזגן מיני מרכזי מומלץ הזמינו שיחה עם יועץ מיזוג וקבלו מידע שיעזור לכם בהמשך חייגו עכשיו 050-3730909 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! כל אחד

קרא עוד »

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת