מערכות מולטי אינוורטר - האם כדאי?

מערכות מולטי אינוורטר, האם כדאי?

מערכות מולטי אינוורטר תפסו תאוצה חזקה בארץ וזאת בגלל הטכנולוגיות המתקדמות שנותנות מענה לבעיות מיקום ומרחקי צנרת. כמובן שבמערכות מולטי אינוורכר כמו בכל דבר עדיך ללכת על מוצר אמין וחזק, אולי אפילו יותר ממזגן רגיל בגלל שבתשתית בדרך כלל לא תתאים למוצר אחר במקרה של תקלה.
מערכות מולטי אינוורטר בדרך כלל עולות כמו מזגני אינוורטר "סינגלים", משום כך הם אינם מתאימים לכל אחד אלא רק במקדים ספציפיים כדי לספק פתרונות נוחות.
לקוחות שרכשו מאיתנו מערכות מולטי אינוורטר נהנים משקט ועוצמה והכי ושוב שהם לא רואים מנועים של מזגנים בכל מקום, שזאת הייתה דרישתם הראשונית.
מערכות מולטי אינוורטר מיצובישי או פוג'יטסו מומלצות במיוחד בגלל אמינותם ועוצמתם לעומת המתחרים, אולם יש עוד יצרניות בניהם גם ישראליות שנותנות פייט יפה ומייצרות מוצרים ברמה גבוהה.
מערכות מולטי אינוורטר יכולות להכיל בדרך כלל עד 6-8 יחידות פנימיות, ביניהם ניתן לשלב יחידות עיליות, נסתרות, מיני מרכזי, קסטות ועוד. זאת אומרת שלעיתים ניתן למזג בית שלם עם מערכת מולטי אחת ואולי עוד חיזוק קטן, דבר שחוסך משמעותית בעלויות ביחס לרמת המוצרים שמקבלים. 

חיסכון בחשמל

מערכות מולטי חוסכות בחשמל בגלל היותם מערכות אינוורטר בתפוקה משתנה, ויש ביכולתם להגיע לצריכת חשמל מינימלית בעת גם בעת הפעלת כמה יחידות במקביל. הזנת החשמל של מערכות אינוורטר מתבצעת דרך היחידה החיצונית (מעבה) ולצורך כך יש להכין מראש נקודת חשמל במיקום של ביחידה החיצונית. גם זה ביחס לנקודות חשמל פנימיות חוסך בעלות יצוע העבודה.

התקנות מולטי אינוורטר

התקנת המערכת מתבצעת בדרך כלל כיום או יומיים למעט מקרים חריגים. בסיום התקנת המערכת אנו מבצעים בדיקת לחצים של הצנרת ושאיבת אוויר ולחות על ידי מכשיר וואקום. לאחר בדיקת התקינות אנו מבצעים הפעלה ראשונית של כל המערכת כדי לבדוק את תקינותה, ולאחר מכן מסבירים ללקוח כיצד להפעיל ולתחזק את המערכת.

אני מזמין אתכם להגיב או לפנות אלינו לגבי שאלות נוספות, נשמח לייעץ לכם ולשתף אתכם בידע שלנו.

Eran Dobrin

Eran Dobrin

השאירו תגובה

דוברין מיזוג אוויר

חברתנו מתמחה במתן פתרונות מיזוג לבית ולעסק ברמה הגבוהה ביותר. עבודות מיזוג אוויר ברמה הגבוהה ביותר זה דוברין. היכנסו לאתר והשאירו פרטים 

פוסטים אחרונים

Follow Us

המזגן המוביל בארץ:

פוסטים נוספים:

20180109_133018

מיני מרכזי אלקטרה 4 כ"ס

20170405_123351

משאבות חום

IMG-20181022-WA0006

איך בוחרים מזגן?

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת