מיני מרכזי אלקטרה 4 כ"ס

מיני מרכזי אלקטרה מאז ומתמיד

אלקטרה אחת משלושת חברות המיזוג הגדולות בישראל, מזגני המיני מרכזי של אלקטרה איכותיים וחזקים לאורך שנים. בתקופת הזמן שבה אנו מתקינים מזגנים ומתנהלים מול חברות מיזוג למדנו איזה מוצרים להתאים בדיוק ללקוח כדי שיהנה ממיזוג מושלם. באלקטרה הסיפור הרבה יותר פשוט! לאלקטרה מגוון סגרון מיני מרכזי, ניתן לשלב אותן בשלל שיטות בבית ואפילו בשילוב מערכות בית חכם ושליטה מהנייד!

מזגני המיני מרכזי של אלקטרה מיוצרים בישראל כך שאנחנו גם מרגישים בנוח לרכוש מזגן מחברה ישראלית שמייצרת בישראל ועושה לנו כבוד עולמי. בקרת האיכות במפעלים של אלקטרה קפדנית מאוד כך שנדיק מאוד לקבל מוצר פגום מאלקטרה, ואם יצא שקיבלנו מוצר פגום, שירות אלקטרה הוא מהמהירים היעילים בארץ.

לאורך השנים שאנו מתקינים מזגנים יצא לנו להתקין מאות מזגני מיני מרכזי 4 כוח סוס, בדרך כלל המוצר מתאים לבית פרטי לחללים של עד 50 מ"ר. אנו אוהבים למזג חלל אחיד או מקסימום 3 חדרים עם מזגן בעוצמה כזאת, מכיוון שאם מפצלים אותו לפתחים נוספים, עלולים להיום הפרשים ניכרים בין הטמפרטורות בחדרים. לדוגמא מיזוג סלון ומטבח של בית פרטי, או מיזוג של קומת החדרים.

אלקטרה מתאימה את עצמה לשוק הביתי, המסחרי והתעשייתי, לכל סדרת מזגנים יש דגשים מיוחדים לגביי אופן פעולת המזגן, ניתן לשלב מאיידים של מיני מרכזי במערכות מולטי או במערכות VRF של אלקטרה כך שכמעט איך הגבלות באופני הביצוע.

Eran Dobrin

Eran Dobrin

השאירו תגובה

דוברין מיזוג אוויר

חברתנו מתמחה במתן פתרונות מיזוג לבית ולעסק ברמה הגבוהה ביותר. עבודות מיזוג אוויר ברמה הגבוהה ביותר זה דוברין. היכנסו לאתר והשאירו פרטים 

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

המזגן המוביל בארץ:

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת