מערכות מולטי אינוורטר

מערכת מולטי אינוורטר היא למעשה האחות הקטנה של מערכת הVRF. עיקרון הפעולה של המערכת זהה לזו של המזגן העילי, אך בשונה ממנה ליחידה החיצונית של מערכת המולטי אינוורטר ניתן לחבר עד 9 יחידות פנים בשלל צורות וגדלים, דבר זה מהווה פתרון לבעיית המקום שהמדחסים תופסים.

מערכת המולטי אינוורטר פועלת על עיקרון האינוורטר ומביאה לחיסכון משמעותי בחשמל בהשוואה ליחידות מפוצלות בעלות מעבה אחד ומאייד אחד מבחינת צריכת החשמל והתחזוקה של המערכת.

מעוניינים לשמוע עוד על מערכות חיום תת רצפתי מקדמות?

דוברין פתרונות חימום וקירור תעניק לביתכם משב רוח רענן ותתקין בביתכם את פסגת הטכנולוגיה.

מעוניינים לשמוע עוד על מערכות מולטי אינוורטר?

דוברין פתרונות חימום וקירור תעניק לביתכם משב רוח רענן ותתקין בביתכם את פסגת הטכנולוגיה.

מאז כניסתה של המערכת לשוק הישראלי היא מהווה פתרון יעיל לבתים פרטיים ולמבני משרדים, ומשנה לשנה החברות משפרות ומשדרגות את המערכות כך שכיום, מערכות חדשות מולטי אינוורטר נחשבות אמינות ויעילות הרבה יותר ממזגנים מפוצלים.

יתרונות מערכת המולטי אינוורטר:

  • מערכת זו מהווה פתרון מושלם לבעיית המקום של המדחסים, בעת שניתן להפעיל עד 9 יחידות פנים על מעבה אחד, שברוב המערכות ניתן למקם את המעבה במרחק של יותר מ100 מטר אורך מהמאייד, מה שמקנה אפשרות לגמישות בקביעת המיקום למדחס, בדרך כלל על גג המבנה או באחת הפינות הפחות נראות לעין.
  • מערכת מולטי אינוורטר מזהה בעת הפעלתה את מספר היחידות הפועלות ומה כמות התפוקה שנדרש לייצר, בהתאם לכך צורכת המערכת אך ורך את החשמל הנדרש להפעלת המאיידים הפועלים, מה שמביא לחיסכון מקסימלי בצריכת החשמל.
  • לאורך השנים החברות המובילות הוציאו דגמים פחות מוצלחים ויותר מוצלחים של מולטי אינוורטרים, אך כיום המערכת כבר אינה שחקנית חדשה והינה חזקה ועומדת יציבה והדגמים והחדשים אמינים וטובים משמעותית יותר וזאת בעזרת תכנון נכון של המערכת וכעת ניתן לחסוך כסף רב בהוצאות על תחזוקת המערכת.
  • למערכת המולטי אינוורטר ניתן לחבר מגוון רחב של מאיידים כגון: עיליים, נסתרים, תיקרתיים, קסטה, ריצפתים ועוד, כל אלו נותנים יכולת לתת מענה לצרכים או לעיצובים מיוחדים בחללים שונים.

דוברין מיזוג אוויר מתמחה בתכנון וביצוע על מערכות מולטי אינוורטרים מזה שנים תוך כדי התנהלות מול לקוחות פרטיים וגופים ציבוריים כאחד, החל משלב הייעוץ והתכנון ועד לתחזוקה שוטפת של המערכת. תוך כדי התייעצות עם הצוות המקצועי ניתן לשלב את המערכת בעת הבנייה ולחלק את העבודה לשלבים כדי לא להפריע לשלבי הבניה מצד אחד ולשמור על טיב הצנרת מצד שני בעת הבניה.

אנחנו מזמינים אתכם להנות משרותי מיזוג אוויר

מקצועיים

תמונות מהשטח

20180802_111603

וילה באפרת

מיזוג חדרי שינה בלבד באמצעות מערכת מולטי של חברת אלקטרה.

FB_IMG_1502381537882

דירה במודיעין

בדירה זו הלכנו על מערכת מולטי של חברת פוג'טסו, כולל מיני מרכזי לחלל הסלון והמטבח.

20180802_182632

פרוייקט עומר

בפרוייקט בישוב עומר נעשה שימוש במערכת מיני VRF LG ומערכת מולטי אינוורטר של אלקטרה.

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת