מזגן תדיראן אינוורטר

תדיראן אינוורטר

מזגני תדיראן עברו תהפוכות רבות בארץ בתחום המיזוג, במשך השנים חברת תדיראן נדבקת לטכנולוגיה המתחדשת ולשיפורים השונים שנעשים בתחום המיזוג ולעיתים אפילו מובילה תהפוכות בתחום המיזוג כמו הפעלת מזגן באמצעות WIFI מהטלפון הנייד. אנו בחברת דוברין מיזוג אוויר נמצאים בקשר הדוק עם חברת תדיראן ומודעים לכל השינויים הנעשים בחברה. החברה מבצעת שינויים במערך הטכנולוגי באופן שתמיד משפר את הביצועים של המערכת, זאת כניראה אחת הסיבות שאנחנו כל כך אוהבים את חברת תדיראן ומוצריה.

שושלת תדיראן אינוורטר

כשנכנסו לשוק הישראלי מזגני האינוורטר גם חברת תדיראן נתנה מענה והביאה לארץ מזגני אינוורטר תוצרת תדיראן. הבעיה במערכות מיזוג הראשונות שיובאו לארץ היא התקלות ובעיות התחזוקה השוטפות שהיו דרושים. עם השנים מערכות המיזוג של החברה השתפרו כמו חברות אחרות, אך מערכות המיזוג בטכנולוגיית אינוורטר של תדיראן השתפרו עוד יותר מהחברות המתחרות. כיום תדיראן משווקת בארץ דגמי אינוורטר עוצמתיים, החברה נותנת מענה גם למערכות אינוורטר גדולות יותר כמו מערכות מולטי, מיני VRF ומערכות VRF. בליווי צוות טכני הכולל מהנדסי מיזוג והקפדה על העבודה הנעשית תדיראן אינוורטר הוא לעיתים מוצר מנצח!

מזגני אינוורטר מומלצים של חברת תדיראן:

כיום יש מספר דגמי אינוורטא לחברת תדיראן, האינוורטר הפשוט שהיה נמכר בטרץ כבר לא משוווק והחליפו אותו דגמים משופרים וחזקים יותר

  • תדיראן אלפא אינוורטר – האינוורטר הבסיסי מבית תדיראן, מזגן עוצמתי ומומלץ לכל הדעות, יודע לעבוד בטמפרטורות קיצוניות ונחשב למוצר אמיר מאוד.
  • תדיראן אלפא אקספרט אינוורטר – מדובר באותו מזגן כמו האפלא אינוורטר הרגיל, רק שה"אקספרט" מחוזק במצבי מהירות שונים ושליטה על המזגן באמצעות WIFI.
  • כל מזגני המיני מרכזי של חברת תדיראן יכולים להגיע בטכנולוגיית אינוורטר, בנוסף ניתן להזמין גם יחידות נסתרות בהספקים קטנים יותר של 1 או 2 כ"ס.

למה להזמין מזגני אינוורטר מדוברין מיזוג אוויר?

אנו בחברת דוברין מיזוג אוויר מתקינים ונותנים שירות למערכות אינוורטר בגדלים שונים ולגופים קטנים וגדולים כאחד. חברתנו מוסמכת לשווק ולהתקין מערכות אינוורטר של כל חברות המיזוג בארץ, יש לנו ניסיון רב עם תכנון של מערכות אינוורטר לצרכים שונים, ובכל הפרויירטים שביצענו העבודה נעשתה על הצד המקצועי והאיכותי ביותר. 

לכל שאלה או התיעצות נוספת נשמח לעזור ולייעץ עבורכם.

Eran Dobrin

Eran Dobrin

השאירו תגובה

דוברין מיזוג אוויר

חברתנו מתמחה במתן פתרונות מיזוג לבית ולעסק ברמה הגבוהה ביותר. עבודות מיזוג אוויר ברמה הגבוהה ביותר זה דוברין. היכנסו לאתר והשאירו פרטים 

פוסטים אחרונים

Follow Us

המזגן המוביל בארץ:

פוסטים נוספים:

20180109_133018

מיני מרכזי אלקטרה 4 כ"ס

20170405_123351

משאבות חום

IMG-20181022-WA0006

איך בוחרים מזגן?

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת