מחפשים מזגן מיני מרכזי כולל התקנה?

אנחנו נסדר לכם חוויה של מיזוג אוויר החל מתכנון קפדני ועד לעבודת גבס מושלמת

התקנת מזגני מיני מרכזי במחירים מיוחדים

מזגני מיני מרכזי לשימוש ביתי מגיעים בגדלים של 3 עד 6.5 כוח סוס, ניתן למזג כמה חדרים באמצעות מיני מרכזי אחד או להתקין מיני מרכזי לחלל גדול אחד, לדוגמה: מיני מרכזי של 4 כוח סוס לחלל של סלון ומטבח. אופי השימוש במזגנים קובע את אופן ביצוע ההתקנה ותכנון המערכת.

מה כוללת התקנת מזגן מיני מרכזי?

התקנת מזגן מיני מרכזי כוללת את תליית היחידה הפנימית על גבי בתקרה בדרך כלל, תליית היחידה החיצונית או הנחתה על גבי מקום אחר, צנרת נחושת וחשמל בין היחידות, מרכזייה לניתוב אוויר מותאמת לדגם המזגן הנבחר, צינורות שרשורים בקטרים שונים לזרימת אוויר, גרילים דקורטיביים לפיזור אוויר יעיל, פתח אוויר חוזר ופתח שירות למזגן.

מה עם חיפוי המזגן בגבס?

אנו מבצעים גם עבודות גבס לחיפוי מזגני מיני מרכזי ודקורציות שונות. ניתן לראות בגלריה למערכות מיזוג אוויר שלנו כמה עבודות גבס יפות שביצענו. טרם התקנת המזגן אנחנו עוברים עם הלקוח על כל הפרטים והמידות הסופיות של הגבס הרצוי ולפי כך אנחנו מתקינים את המזגן. ניתן לשלב ספוטים, נורות לד שונות, קרניזים ועוד דקורציות שונות.

מדוע כדאי להזמין התקנת מיני מרכזי מדוברין מיזוג אוויר?

אנו מתמחים במיזוג אוויר איכותי ושילוב מערכות מיזוג אוויר בבתים פרטיים, עבודתנו כוללת ייעוץ, תכנון לפי דרישה והתאמה מלאה לדרישות הלקוח. עבודתנו אסטטית, נקייה ומותאמת לבתים בהם גרים אנשים. אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר ולא חוסכים על הפרטים הקטנים, אולי זה הסיבה שמאות לקוחותינו מעידים על שירות אדיב, יחס אישי ועבודה ברמה גבוהה.

סוגי מיני מרכזי 

סוג המזגן יקבע בוודאות את שביעות הרצון שלכם ממיזוג האוויר, לפני רכישת המזגן רצוי לבדוק בקפידה את השטח שאותו אתם רוצים למזג והאם הוא מתאים. אם יש לכם דרישות מסויימות כמו עוצמת רעש נמוכה או הנמכת גבס מינימלית אלו הם דברים שצריך לקחת בחשבון מראש כשאתם בוחרים מזגן מיני מרכזי.

טיפ קטן 

חיפויי גבס למזגני מיני מרכזי יכולים לתת לבית מראה מעוצב וחדשני. בדקו אופציה של גרילי פיזור אוויר צבועים בתנור והכניסו עניין לפתחי האוורור. 

צרו איתנו קשר והזמינו מזגן מומלץ כולל התקנה איכותית במחיר מצויין

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אפשר לעזור לכם להתקדם למזגן?

Uncategorized
Eran Dobrin

מיני מרכזי אלקטרה 4 כ"ס

מיני מרכזי אלקטרה 4 כ"ס מיני מרכזי אלקטרה מאז ומתמיד אלקטרה אחת משלושת חברות המיזוג הגדולות בישראל, מזגני המיני מרכזי של אלקטרה איכותיים וחזקים לאורך

קרא עוד »
Eran Dobrin

התקנת מיני מרכזי

התקנת מזגן מיני מרכזי מה צריך כדי להתקין מזגן מיני מרכזי? בנוסף לידע והכלים הנדרשים להתקנת מזגנים, מתקין מזגנים או חברת מיזוג אוויר שעוסקים בהתקנות

קרא עוד »
Eran Dobrin

מזגן מיני מרכזי מומלץ

מזגן מיני מרכזי מומלץ הזמינו שיחה עם יועץ מיזוג וקבלו מידע שיעזור לכם בהמשך חייגו עכשיו 050-3730909 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! כל אחד

קרא עוד »

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת