התקנת מזגן

למה להזמין התקנה מדוברין מיזוג אוויר?

אנו מתמחים בהתקנות של כל סוגי מערכות מיזוג האוויר, יש לנו ניסיון רב בהתמודדויות עם כל סוגי הבעיות, מזה שנים שאנו נותנים שירות מקצועי ויעיל לאלפי בתי אב ועסקים בישראל. אנו לא עוסקים בדבר מלבד התקנת מערכות מיזוג אוויר משום שאנחנו אוהבים את התחום ורוצים לתת מענה מהיר ואיכותי ללקוחותינו. אנו דוגלים בשקיפות ואמינות מלאה מלו לקוחותנו בכל שלבי העבודה.

כיצד אנחנו עובדים?

לרשותנו צוות של יועצי מיזוג שכל עבודתם היא לתת מענה ומידע ללקוחות, יש אפשרות לתאם פגישת ייעוץ בביתכם עם יועץ מיזוג מטעם חברתנו.  אנו קודם כל מאפיינים את צרכי הלקוח ולאחר מכן מציעים לו מספר אפשרויות שיכולות לענות על צרכיו. לצורך כך אנו יודעים בדיוק אילו שאלות לשאול ואילו דברים חשוב לבדוק לפניי שמתקינים מזגן. לחברתנו מחירון התקנות מסודר כדי שלא יהיה פער במחירים שאנו מציעים ללקוחות למרות שהדבר מקובל בשוק, מחירי ההתקנות מתחשבים ונגישים וכוללים ייעוץ וליווי מקצועי בכל שלב. קיימות אפשרויות תשלומים נוחות וכל חודש יש מבצע על חברת מזגנים אחרת, שאל את הנציג.

הצוותים שלנו

הצוותים שלנו מורכבים מאנשי מקצוע בלבד, כל אנשי הצוות עוברים הכשרה קפדנית ובנוסף השתלמויות כל שנה, הצוותים שלנו מורכבים מ2 – 4 אנשי צוות, בהתאם לאופי העבודה. ברשותנו צוות המתמחה בתיקון ותחזוקה של מזגנים, כך שאנו דואגים לתת את מרב המקצועיות ללקוח. אנשי הצוות מגובשים ומנומסים, כולם מחויבים להתנהג בהתאם לנהליי החברה ובנימוס כלפי הזולת. אנו מאמינים כי הצוותים הם הפנים של החברה, לכן חשוב לנו שיהיו שמחים ונחמדים.

שימוש בחומרי גלם

אנו משתמשים אך ורק בחומרי הגלם הטובים ביותר הקיימים בשוק, ודואגים להשאר מעודכנים לגביי חומרי גלם חדשים שנכנסים לשוק ויכולים לתת פתרונות טובים יותר, לכן ההתקנות שלנו  נקיות וברמה אסטטית גבוהה. אנו מקפידים על כיסוי הרהיטים במידה ויש וכיסוי משטח הרצפה לפני כניסה לכבודה, כדי שלא ייפגמו רהיטים בבית או ישברו בלטות.

תמונות של התקנות

מידע שיכול לעזור לכם

Eran Dobrin

התקנת מזגן עילי

התקנת מזגן עילי מזגן עילי – יעיל וחסכוני   מדוע המזגן העילי הוא הנפוץ ביותר ובדרך כלל הפתרון הזול ביותר? הנה לכם כמה נקודות: סוגי

קרא עוד »
מחיר התקנת מזגן 1 כס
Eran Dobrin

מחיר התקנת מזגן 1 כ"ס

מחיר התקנת מזגן 1 כ"ס מחיר התקנת מזגן 1 כוח סוס נע בין 700 ל1000 שקלים, תלוי בתנאי בשטח ואופי העבודה, אם ההתקנה מצריכה מטרים נוספים של

קרא עוד »

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת