מזגן עילי 4.5 כ"ס

הזמינו שיחה עם יועץ מיזוג וקבלו מידע שיעזור לכם בהמשך

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מזגנים עיליים 4.5 כוח סוס מומלצים:

פוג'יטסו 34

מזגן העל של ענקית המזגנים היפנית, היחידה הפנימית קומפקטית במיוחד ושקטה באופן מפתיע, מומלץ להשתמש במזגן זה בבתים פרטיים ובעסקים כאחד. פוג'יטסו משווקת אך ורק מזגנים בטכנולוגיית אינוורטר, כך שהמזגנים גם חסכוניים במיוחד.

אלקטרה פלטינום 450T

המזגן העילי הגדול והחזק ביותר מבית אלקטרה, בעל יכולת מיזוג של שטחים גדולים, האלקטרה זול יותר מהפוג'יטסו אך גם מרעיש יותר, מומלץ לעסקים ושטחי מסחר. ניתן להזמין בטכנולוגיית אינוורטר.

  1. 4.5 כוח סוס זה הוא המקסימום שמזגן עילי יכול להפיק, מעבר לזה משתמשים במערכות מיני מרכזי או שילוב מזגנים עיליים, תלוי באופי השימוש והמיקום.

האם כדאי להשקיע במזגן יפני איכותי?

אם מדובר בסלון או בחלל שבו נדרש שקט מוחלט ועומס החום קצוני, רצוי להשקיע מטע במזגן אינוורטר מבית פוג'יטסו ולהנות ממוצר עוצמתי ושקט. אם מדובר בשטח מסחרי שאין לגביו דרישות אסטתיות מחמירות או דרישה לשקט מוחלט, ניתן להשתמש באלקטרה פלטינום ולהנות באותה מידה. 

התקנה איכותית 

הדרך שבה אנו מתקינים מזגנים שומרת על המזגן לאורך זמן ונותנת לו לפעול לאורך זמן מבלי שיהיה צורך בטיפול או החלפת חלקים. מזגן בסדר גודל כזה חייב לעבוד את כל התהליכים לפני הפעלתו והתקנה לקויה עשויה להשפיע עליו ישירות או לאחר תקופת זמן. 

מה היתרונות במזגן עילי 4.5 כ"ס?

  1. אינו מצריך עבודת גבס.
  2. זמן ההתקנה מהיר בהרבה מהתקנת מזגן מיני מרכזי.
  3. עלות כוללת זולה ממיני מרכזי.

קיימים עוד סוגי מזגנים בגודל 4.5 כ"ס אך הם אינם מומלצים מבחינתנו ומניסיות, שני הדגמים המוצעים כאן מומלצים ואמינים וטווח הארוך ומותאמים לשימושים שונים. 

פנו אלינו לקבלת מידע נוסף!

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

גלריית תמונות

מאמרים בנושא מזגנים עיליים:

Eran Dobrin

מזגן עילי

מזגן עילי מזגנים עיליים או מזגן מפוצל עילי הינם למעשה המזגן הרגיל והסטנדרטי שכולנו מכירים, כזה בעל יחידת חוץ בעלת סליל עיבוי ומדחס, ויחידה פנימית

קרא עוד »
Eran Dobrin

התקנת מזגן עילי בסלון

התקנת מזגן עילי בסלון איזה מזגן מייצג את הבית שלכם? התקנת מזגן במהירות ובמחירים משתלמים! אם מדובר בבית חדש או אם מדובר בבית ישן חשוב

קרא עוד »
Eran Dobrin

התקנת מזגן עילי

התקנת מזגן עילי מזגן עילי – יעיל וחסכוני   מדוע המזגן העילי הוא הנפוץ ביותר ובדרך כלל הפתרון הזול ביותר? הנה לכם כמה נקודות: סוגי

קרא עוד »

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת