מחירי מזגנים

קונים מזגן? לא צריך להבהל!

מחירי המזגנים בישראל עברו מתיחת פנים בשנים האחרונות, ב2017 מחירי המזגנים ירדו לשפל בגלל תחרות בין יצרניות המזגנים הגדולות. בסוף השנה מחירי המזגנים עלו קצת בחזרה, כניראה כי חברות המזגנים לא יכלו לעמוד במחירים הנמוכים ובאחריות המורחבת שגרמה להם התחרות. מחיר מזגני אינוורטר גבוהה לעיתים בהרבה ממזגני ON/OFF בגלל הטכנולוגיה החדישה שנמצאת בפנים והחלקים היקרים. לעיתים שווה להשקיע במזגן אינוורטר ולחסוך בהוצאות אחרות שיגרום מזגן רגיל כמו צריכת חשמל, אנו ממליצים לבדוק תחילה את צרכי הלקוח ורק אז לקבוע האם מתאים לו מזגן אינוורטר כדי שלא יישא בהוצאות מיותרות.

מדוע עדיף לקנות מזגן ממתקין ולא מחנות? תמיד עדיף לקנות מזגן מבעל מקצוע או מחברת מיזוג אשר בחנו את השטח והתאימו מזגן במיוחד לשם, לקוחות פרטיים בדרך כלל לא מזהים את הבעיות והמגבלות שעלול להביא המזגן והכל זאת מזמינים מזגן ומתקין בנפרד, נתקלנו במקרים רבים שלקוחות הזמינו מזגנים שלא מתאימים להם או שמכרו להם בחנויות חשמל מזגנים משנים עברו שנשארו במחסן. אם כך עדיף ליצור קשר על מישהו מתחום המיזוג ולבצע הזמנה דרכו.

מחירי מזגנים משומשים – מזגנים משומשים הוא לא דבר שאנו אוהבים להתעסק איתו בתור חברת מיזוג בשל הבעיות שעלולות להיגרם למערכת שלא אנחנו התרנו או פירקנו, אם בכל זאת אתם רוצים לרכוש מזגן משומש, בדרך כלל עדיף להשקיע לא יותר מחצי מעלות המזגן, ולקחת בחשבון שאם המזגן ישן יכול להגרם נזק.

מחירי מזגנים בקיץ ובחורף – מחירי המזגנים כל השנה נשראים אותו דבר, כך שאין טעם לסבול בקיץ ולחכות לחורף כי המחיר יהיה זהה.

מחירי מזגנים בדוברין מיזוג אוויר – מחירי מזגנים בדוברין מיזוג אוויר ניתנים על פי מחירון, כל חודש מתעדכן המחירון וכל חודש מגיע מבצע מספק אחר, אנו מעדכנים את לקוחותינו לדבי המסצעים השונים כדי שיוכלו להרוויח את הנחת היצרן.

קונים מזגן וחוסכים בחשמל

כשמבררים על סוגים ומחירי מזגנים צריך לבדוק גם מדד שנקרא דירוג אנרגטי, עדיף שהדירוג האנרגטי יהיה A או כמה שיותר קרוב לA, המדד הזה מעיד על צריכת החשמל של המוצר לעומת התפוקה שלו וכך אנו יודעים אם הוא יצרוך הרבה חשמל. קיימים סוגי מזגנים רבים עם דירוג אנרגטי A.

אולי יעניין אתכם:

הולכים איכתם יחד

מיני מרכזי

התקנת מזגן

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת