חימום בריכות שחייה, ג'קוזי ועוד

חימום בריכות שחייה

במדינה חמה ולפרקים אפילו לוהטת כמו ישראל בריכת שחייה היא בילוי מתבקש ומבוקש מאוד. ברחבי הארץ פועלות שלל בריכות ציבוריות, והעלייה ברמת החיים גורמת לכך שגם בבתים פרטיים רבים ניתן למצוא בריכה – מן הסתם יחסית קטנה אבל בהחלט מהנה. כדי להפיק מקסימום תועלת נדרש פתרון חימום לבריכה, כך שלאורך כל השנה טמפרטורת המים תהיה זו הרצויה. דוברין פתרונות חימום וקירור היא חברה דינמית ובעלת בקיאות מקצועית רחבת היקף – שאמונה על מענה מלא לכל צורך, בהתאם למסגרת תקציב ותוך הבטחת יעילות אנרגטית גבוהה במיוחד.

מעוניינים לשמוע עוד על מערכות חיום תת רצפתי מקדמות?

דוברין פתרונות חימום וקירור תעניק לביתכם משב רוח רענן ותתקין בביתכם את פסגת הטכנולוגיה.

מעוניינים לשמוע עוד על חימום כל סוגי הבריכות?

דוברין פתרונות חימום וקירור תעניק לבריכה שלכם את הטוב ביותר ותתקין בביתכם את פסגת הטכנולוגיה.

היתרונות של משאבת חום לצורך חימום בריכה

הדרך האפקטיבית ביותר והמשתלמת ביותר של חימום בריכה היא באמצעות משאבות חום. פתרון זה, ובפרט אם מדובר במוצר של חברות מובילות בתחום ספציפי זה כמו דייקין, מחמם בריכה לטמפרטורה המבוקשת ומבטיח מספר יתרונות משמעותיים.

היתרון הראשון הוא אמינות: מערכת חימום לבריכה, בין אם ציבורית, בין אם בעסק (מלון, צימר וכו') ובין אם בבית פרטי, חייבת לעבוד ברציפות באופן קבוע. כל תקלה, ולו הקלה ביותר, עלולה להשבית את אפשרות השימוש בבריכה, ולגרום לעוגמת נפש וגם לנזקים כספיים חמורים. בהתאם אמינות היא איכות מפתח.

היתרון השני הוא החיסכון הכספי: חימום בריכות שחיה באמצעות משאבות חום מצמצם בעשרות אחוזים את ההוצאה בסעיף זה של תחזוקת הבריכה, וגם עבור בית פרטי החיסכון (בהשוואה לחימום על בסיס גז או סולר) משמעותי – כך שההשקעה במשאבה עצמה מוחזרת תוך זמן קצר למדי.

היתרון השלישי הוא בהיבט האקולוגי: היעילות האנרגטית מפחיתה את השימוש במשאבים מזהמים, ובעידן שבו כולנו כבר מבינים כי חובה להתנהל מתוך אחריות סביבתית, זהו עוד שיקול בעל חשיבות רבה. עוד יתרונות הם העובדה שאין צורך בתחזוקה מורכבת מדי והאפשרות להגיע לכל טמפרטורה רצויה.

חימום בריכות שחייה בכל גודל ובכל מקום בארץ

חימום בריכה באמצעות משאבה ייעודית מבוסס על תהליך פיזיקלי מעניין – ניצול החום שקיים ממילא באוויר, כולל במקרים שבהם הטמפרטורה נמוכה, והמרתו לאנרגיה שתחמם את המים של הבריכה.

העיקרון שלפיו האוויר מחמם בריכה ניתן ליישום עבור כל סוגי הבריכות, לרבות אלה הגדולות (ובפרט בריכה אולימפית באורך 50 מ'). כמו כן פתרון חימום זה מתאים לכל אזורי הארץ, כולל אלה שהטמפרטורה בהם עשויה לצנוח אל קרוב לאפס ואף מתחתיו בחלק מימות השנה.

חימום בריכה ביתית או ציבורית בעזרת משאבות חום יתבצע לרוב לטמפרטורה של 28-30 מעלות, אבל גם כשמדובר בבריכה טיפולית שבה נדרשות כ-35 מעלות צלזיוס זהו בהחלט פתרון אפשרי – וכדאי. למעשה גם ג'קוזי, שבו הטמפרטורה כבר מגיעה ל-40 מעלות, מומלץ לחמם עם משאבות חום.

חימום בריכה ביתית בלי רעש מתסכל

במקרים רבים מערכת חימום לבריכה נבחנת גם על סמך רמת הרעש שהיא מייצרת. בפרט זהו שיקול בבתים פרטיים ובצימרים, אבל גם בבריכות הציבוריות, שבהן ממילא רמת הרעש גבוהה יחסית מפני שיש הרבה אנשים והמון שמחת חיים, הציפייה היא לפתרון חימום שלא ירעיש יתר על המידה. כדאי לדעת שקיימות משאבות חום מושתקות שמתאימות בדיוק למקומות שבהם השקט הוא איכות קריטית.

מענה מקיף 360 מעלות – תחת קורת גג אחת

דוברין פתרונות חימום וקירור היא חברה צעירה שהספיקה לצבור ניסיון מגוון, כולל בתחום הספציפי של חימום בריכות שחיה. החברה עוסקת בכל תחומי הפעילות שנכללים בקטגוריות מיזוג האוויר ובקרת הטמפרטורה, הן במגזר הפרטי, הן במגזר העסקי והן בתעשייה, ולכן יכולה להבטיח לכל לקוח מענה מקיף 360 מעלות לכל צרכי החימום והקירור – וגם לקיים את ההבטחה. כמו כן אנחנו מכירים את כל הדגמים הכי מתקדמים של החברות המצטיינות, למשל טושיבה.

הרווח ללקוח הוא האפשרות לקבל את כל מעטפת השירותים הרלוונטית במקום אחד ובשיא הנוחות. תועלת נוספת היא השקט הנפשי בזכות הידיעה שהפתרון הנבחר הוא זה הנכון ביותר בהתאם למאפיינים הספציפיים של הבריכה.

תכנון מדויק של פתרון חימום לבריכה

תכנון מערכת חימום לבריכה מחייב בקיאות וניסיון, ומהווה סיבה טובה נוספת לכדאיות הבחירה בנו. המטרה היא חימום יציב ואמין במינימום הוצאות, ולשם כך נלקחים בחשבון נתונים רבים: האקלים באזור שבו נמצאת הבריכה, האם קיים קירוי מלא או חלקי או שמא הבריכה פתוחה לגמרי, תחלופת האוויר, עונת השנה וכמובן הטמפרטורה הספציפית הרצויה. באמצעות משאבות חום ניתן להגיע למצב שבו לאחר החימום הראשוני, תידרש הפעלה של המשאבה ל-15 שעות ביממה לכל היותר. דגש נוסף הוא הוספת משאבת סחרור בבריכות שחייה ציבוריות גדולות כאמצעי גיבוי יעיל.

מוצרים מובחרים בלבד

כל הפתרונות של דוברין – בין אם על הפרק חימום תת רצפתי של בית מגורים, מיזוג מפעל שמתבצעת בו עבודה אינטנסיבית, חימום לבריכה כזו או אחרת ועוד ועוד – נשענים על מוצרים ומערכות של החברות המובילות בתחום החימום והקירור. ביניהן: סמסונג, אלקטרה, פוג'יטסו ועוד. זהו כמובן עוד מרכיב בהצלחה שלנו להעניק תמורה מלאה לכסף ומקסימום תועלת לטווח ארוך.

למה לבחור בנו?

הסיבות העיקריות לכדאיות הבחירה בדוברין הן: הפעילות הנרחבת שלנו בכל תחומי החימום והקירור, הניסיון שצברנו, היכולת להתאים פתרון לצרכים ספציפיים, השימוש במוצרים מובחרים (מערכות VRF של חברות דוגמת LG, משאבת חום משוכללת וכו'), האמינות ורמת השירות.

תשובות לשאלות נפוצות

כן. משך תקופת האחריות על כל פתרונות החימום והקירור משתנה בהתאם לסוג הפתרון ולחברה שמייצרת אותו. דוברין כאמור משתמשת אך ורק במערכות איכותיות של חברות מובחרות כגון מיצובישי ודייקין.

משך הזמן משתנה בהתאם לגודל הבריכה ולטמפרטורה בחוץ. ככלל מדובר על מספר שעות לחימום ראשוני, כשלשם הפרספקטיבה, החימום ההתחלתי של בריכה ציבורית גדולה אורך כ-48 שעות (ולאחר מכן הטמפרטורה כמובן נשמרת).

כן. חשוב לציין כי המלצה זו רלוונטית לא רק בהקשר של חימום בריכה ביתית ושמירה על הטמפרטורה הרצויה, אלא גם ובעיקר משיקולי בטיחות (ובמיוחד אם יש ילדים קטנים בבית).

כן. יחד עם זאת לא מומלץ לחמם בריכות שחייה לטמפרטורה גבוהה מדי (בריכות טיפוליות כן מחוממות לכ-35 מעלות).

חלק מהפרוייקטים שלנו:

VRF סמסונג או טושיבה?

VRF סמסונג או טושיבה? -סקירה כללית-מחירים-חוות דעת של מקצוען שתי ענקיות המיזוג ראש בראש מיזוג אוויר לבית חדש, במיוחד אם מדובר במערכת VRF דורש תשתיות

קרא עוד »

מוצרים מומלצים

kisspng-mitsubishi-air-conditioning-heat-pump-sistema-spli-5b024e2a79d171.513429931526877738499

מיצובישי GE50

kisspng-air-conditioner-mitsubishi-electric-power-inverter-mitsubishi-electric-classic-5b1c1b25368735.9388239115285686132234

משאבת חום מיצובישי

מולטי אינוורטר מיצובישי

מולטי אינוורטר מיצובישי

תמונות מהשטח

מזגן מיצובישי

מיצובישי GE35

אחד המזגנים המומלצים ביותר לחדרי שינה, בגלל השקט ומערכות סינון האוויר המתקדמות שלו.

20180402_112427

וילה ברעננה

מיזוג קומת כניסה בוילה ברעננה באמצעות מיני מרכזי ויחידה נסתרת של מיצובישי.

20180109_154722

מיני מרכזי מיצובישי

מיזוג דירת 4 חדרים בירושלים באמצעות מיני מרכזי מיצובישי RP140.

אנחנו מזמינים אתכם להפוך ללקוחות מרוצים!

דוברין מיזוג אוויר תעניק לביתכם משב רוח רענן ותתקין בביתכם את פסגת הטכנולוגיה. 

אולי גם תאהבו:

20170713_175300

מיזוג אוויר ביתי

FB_IMG_1546101612908

טכנוליגיית אינוורטר

למה כדאי מזגן מיצובישי?

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת