חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי על מים

ישראל אמנם נחשבת למדינה חמה יחסית, אבל גם כך יש כאן לא מעט ימים קרים ועוד יותר מכך ערבים ולילות שבהם הטמפרטורות נמוכות מאוד – ונדרש פתרון חימום יעיל. חימום תת רצפתי הוא אופציה מתקדמת ובעלת יתרונות רבים, ובמיוחד כשנעזרים במומחים מנוסים. דוברין פתרונות חימום וקירור מציעה מגוון רחב של מוצרים, בהתאמה מלאה למאפיינים הספציפיים בכל מקום ומתוך מחויבות לספק מענה מקיף ומשתלם.

מעוניינים לשמוע עוד על מערכות חיום תת רצפתי מקדמות?

דוברין פתרונות חימום וקירור תעניק לביתכם משב רוח רענן ותתקין בביתכם את פסגת הטכנולוגיה.

מעוניינים לשמוע עוד על מערכות חיום תת רצפתי מקדמות?

דוברין פתרונות חימום וקירור תעניק לביתכם משב רוח רענן ותתקין בביתכם את פסגת הטכנולוגיה.

מענה מקיף 360 מעלות לכל סוגי המבנים

דוברין היא חברה צעירה ודינמית. אנחנו מקפידים להתעדכן בכל החידושים בעולם החימום והקירור, ועוד מאפיין בולט של ההתנהלות שלנו הוא הבחירה להתפרס בכל התחום הנ"ל – כך שאנחנו יכולים להציע פתרונות מקיפים, 360 מעלות, לכל צורך שהוא ביצירת טמפרטורה נעימה בכל חלל. אנחנו מספקים מגוון פתרונות, לרבות חימום תת רצפתי, גם לבתים פרטיים, גם לדירות מגורים, למשרדים, חנויות, במגזר התעשייתי, חימום בריכות ועוד. בזכות עובדה זו תוכלו לקבל מאיתנו מעטפת שירות מלאה במקום להתרוצץ בין מספר אנשי מקצוע.

היתרונות המשמעותיים של מערכת חימום תת רצפתית

חימום נעים במיוחד

מערכת חימום תת רצפתית מייצרת בחלל חמימות נעימה במיוחד. ראשית, הטמפרטורה בכל רחבי הבית או המשרד אחידה (בניגוד לפתרונות כמו תנור או מפזר חום). שנית, לעומת המזגנים שמייבשים את האוויר, החום שעולה מהרצפה שומר על האוויר נעים ומונע תופעות לוואי לא רצויות שמגיעות עם יובש, כך שהאווירה במקום פשוט כיפית.

חימום בטיחותי במיוחד

היתרון השני הוא הבטיחות, והסיבה לכך היא שאין מגע ישיר עם מקור החום, כך שאין סכנה להתלקחות או לכוויות כואבות. בפרט זהו יתרון בבית שיש בו ילדים קטנים ו/או חיות מחמד, ועוד כדאי לדעת שהמים שזורמים בצינורות מתחת לרצפה הם בטמפרטורה של לכל היותר 45 מעלות צלזיוס. אנחנו מקפידים על התקנה מדויקת ושימוש ברכיבים איכותיים ואמינים (למשל של חברת דייקין), כך שגם הסיכוי לנזילה או תקלה אחרת מזערי ובפועל כמעט ולא קיים.

חימום זול

על-פי מחקרים שונים, החיסכון בהפעלת החימום התת רצפתי בהשוואה לחלופות אחרות עשוי להגיע לעד 50%. חשוב להדגיש כי החמימות נשמרת לזמן רב בזכות העובדה שהמסה התרמית עולה מהרצפה, וגם לעובדה זו יש חלק בכדאיות הכלכלית.

מינימום תחזוקה, מינימום בלאי

כל פתרון חימום נבחן גם על סמך העמידות שלו וכן הצורך להשקיע בתחזוקת המערכת. במקרה של החימום התת רצפתי אין שריפה של חומר גלם כזה או אחר בתהליך החימום ולכן הבלאי אפסי, וכך גם הצורך בתחזוקה.

פתרון אסתטי מאוד

במאה ה-21 כל פתרון נדרש להיות גם אסתטי. חימום תת רצפתי כשמו כן הוא, נמצא מתחת לרצפה ועל כן נסתר מהעין – כך שעיצוב החלל כלל לא מושפע ובנוסף לא מפוזרים בו מכשירים מגושמים כמו רדיאטורים, תנורים, מפזרי חום וכו'.

חימום ידידותי לסביבה

גם בהיבט האקולוגי – החשב כל כך בימינו – פתרון החימום התת רצפתי מצטיין. סיבה אחת לכך היא היעילות האנרגטית, וסיבה שנייה היא הבידוד האיכותי שאנחנו מספקים, כך שאין אובדן חום ואנרגיות.

הסוגים השונים של חימום תת רצפתי

ישנם שני סוגים עיקריים של מערכות לחימום חלל שמותקנות מתחת לריצוף: אופציה אחת היא פריסת צינורות שבתוכם זורמים מים חמים; האופציה השנייה היא פריסת גופי חימום שמופעלים על בסיס חשמל ומייצרים את אותו אפקט. הפתרון השני זול יותר להתקנה, אולם עלות החשמל גורמת לכך שהוא מומלץ בעיקר לחללים קטנים כמו חדרי רחצה.

מערכת חימום תת רצפתי על בסיס מים עשויה לכלול משאבה ומדחס, ובמקרים אחרים המים עצמם מחוממים באמצעות גז. בכל מקרה במערכת חימום תת רצפתי מים חמים עוברים כאמור בצינורות והחום שנפלט מהם עולה כלפי מעלה ומחמם את החדר.

מערכות של החברות המובילות בעולם

כל המוצרים שעליהם מבוססים הפתרונות שלנו – בין אם מדובר על הסוגים השונים של חימום רצפתי, משאבות, מערכות VRF ועוד – הם של מותגים מובילים ומוכרים. בין השאר אנחנו עובדים עם דגמים מתקדמים של מוצרי LG, אלקטרה, טושיבה, פוג'יטסו ועוד, מתוך הבנה שהושקעו בהם משאבים עצומים ובהתאם התמורה מהם מקסימלית.

התקנת חימום תת רצפתי בזריזות וביעילות

השירות בבית הלקוח, או בעסק – גם כשהוא כולל התקנת חימום תת רצפתי, גם כשנבחרת האופציה של משאבות חום וגם פתרונות אחרים – ניתן תמיד מתוך מחויבות לסטנדרטים גבוהים מאוד. בפרט אנחנו מקפידים על עבודה יעילה, תוך שמירה על הניקיון והשקט. דגש נוסף הוא מענה סבלני לכל שאלה, כולל ייעוץ מקיף עוד לפני התקנת פתרון חימום רצפתי כזה או אחר.

למה לבחור בנו?

דוברין היא חברה צעירה במגמת צמיחה מתמדת שכבר צברה ניסיון רחב היקף בשיתופי פעולה עם קבלנים ואדריכלים. אנחנו מקפידים ללמוד עוד ועוד ולכן מכירים את כל הטכנולוגיות המתקדמות והמוצרים החדישים ביותר של חברות כגון סמסונג או מיצובישי, וכאמור מספקים מענה מקיף 360 מעלות בכל סוגי המבנים. סיבות נוספות הן העבודה האחראית, השקיפות המלאה והמחירים ההוגנים.

תשובות לשאלות נפוצות

כן. פריסת הצינורות תתבצע כך שניתן יהיה לקבוע טמפרטורה אחרת בכל אזור. כמו כן לכל חלק בבית יהיה תרמוסטט משלו.

באופן עקרוני התשובה היא חיובית. הניסיון שלנו מאפשר לנו למצוא פתרונות יעילים גם כשישנם אילוצים שונים. כמו כן מערכות אלה מתאימות לכל סוגי הריצוף, כולל פרקטים.

בהפעלה ראשונה – כ-30 דקות. בהמשך נשמרת החמימות, כך שזמן ההמתנה מתקצר משמעותית.

אמנם במערכת חימום תת רצפתי מים עוברים מתחת לריצוף, אבל אין חשש למזילות – גם כי הצינורות חזקים ועמידים, וגם מפני שהמערכת בנויה כך שאין חיבורים בין צינורות מתחת לרצפה עצמה.

חלק מהפרוייקטים שלנו:

VRF סמסונג או טושיבה?

VRF סמסונג או טושיבה? -סקירה כללית-מחירים-חוות דעת של מקצוען שתי ענקיות המיזוג ראש בראש מיזוג אוויר לבית חדש, במיוחד אם מדובר במערכת VRF דורש תשתיות

קרא עוד »

מוצרים מומלצים

kisspng-mitsubishi-air-conditioning-heat-pump-sistema-spli-5b024e2a79d171.513429931526877738499

מיצובישי GE50

kisspng-air-conditioner-mitsubishi-electric-power-inverter-mitsubishi-electric-classic-5b1c1b25368735.9388239115285686132234

משאבת חום מיצובישי

מולטי אינוורטר מיצובישי

מולטי אינוורטר מיצובישי

תמונות מהשטח

מזגן מיצובישי

מיצובישי GE35

אחד המזגנים המומלצים ביותר לחדרי שינה, בגלל השקט ומערכות סינון האוויר המתקדמות שלו.

20180402_112427

וילה ברעננה

מיזוג קומת כניסה בוילה ברעננה באמצעות מיני מרכזי ויחידה נסתרת של מיצובישי.

20180109_154722

מיני מרכזי מיצובישי

מיזוג דירת 4 חדרים בירושלים באמצעות מיני מרכזי מיצובישי RP140.

אנחנו מזמינים אתכם להפוך ללקוחות מרוצים!

דוברין מיזוג אוויר תעניק לביתכם משב רוח רענן ותתקין בביתכם את פסגת הטכנולוגיה. 

אולי גם תאהבו:

20170713_175300

מיזוג אוויר ביתי

FB_IMG_1546101612908

טכנוליגיית אינוורטר

למה כדאי מזגן מיצובישי?

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת