חברת מיזוג אוויר אמינה

מחפשים חברת מיזוג אמינה?

הזמנת מזגן מחברת מיזוג אוויר אמינה תשפיע ישירות על התאמת היחידה ללקוח, המחיר והכי חשוב – שביעות רצון הלקוח. 

אנחנו בדוברין מיזוג אוויר ניתן לכם מענה! מעבר לכך שאנו חברת מיזוג אוויר מקצועית ואמינה, אנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו וזו לא רק סיסמא, לקוחות שפונים אלינו נוכחים ליושרה וההגינות שבה אנו פועלים. יועצי המיזוג שלנו נטולי אינטרס כספי ובלבד טובת הלקוח נראית לנגד עיניהם. הייעוץ שאנו מספקים ללקוחותינו הפרטיים והעסקיים איכותי ומתבסס על נתוני יצרן וידע נרחב שכולל בתוכו גם ניסיון רב.

עובדי החברה חתומים על תקנון שבו הם מתחייבים לספק ללקוח את מבוקשו לפי צרכיו וצורכי המקום. יועצי המיזוג שלנו נבחרים בקפידה ועוברים מבחן שבו אנו מודדים את רמת הידע שלהם בתחום המיזוג ואת רמת התקשורת שלהם, גם הטכנאים שלנו עוברים בקרת איכות והם נדרשים להוכיח את רמת הביצועים שלהם טרם כניסתם לעבודה. כל זאת יצרנו כדי להבדיל את עצמנו מחברות מיזוג אחרות בשוק הישראלי, הלקוחות שלנו מעידים על כך שאין שני לשירות שלנו ולא בכדי.

רמת האמינות והמקצועיות של חברתנו מתגלה גם במתן תמיכה טכנית וייעוץ שלאחר העסקה, לקוחותינו נהנים מייעוץ וליווי גם לאחר התקנת מערכת המיזוג, לקוחות פונים אלינו בנושאים כמו מעבר המזגן מחום לקור או להפך, ניקוי פילטרים ובעיות אחרות שנוצרו לאחר התקנת המזגן, פניות אלו מקבלות טיפול טלפוני ע"י מומחה למיזוג אוויר ובעת הצורך נשלח טכנאי בחינם כדי לסייע גם אם הבעיה לא נגרמה מרשלנות או לא בגדר אחריות החברה.

אנו מודעים למחירים בשוק המיזוג הישראלי וליוקר המחיה בארץ ועושים כל שביכולתנו כדי להוזיל את מחיר המוצר הסופי. בנוסף אנו מציעים אפשרויות תשלום נוחות וחלוקת תשלומים כדי שהעסקה לא תכביד על הלקוח. 

נשמח להעניק לכם שירות מקצועי.

תמונות שלנו מהעבודה

אולי יעניין אותך:

20180109_133018

מזגן אלקטרה

בואו ללמוד על חברת אלקטרה ענקית המזגנים. בואו להכיר את סוגי המזגנים של אלקטרה – עיליים, מיני מרכזי, מולטי וVRF. האם גם לך מתאים מזגן אלקטרה? 

20170405_123351

משאבות חום

הפתרון המתקדם והיעיל ביותר בעולם לחימום מים לכל מטרה. בואו לקבל הסבר על איך זה עובד ומה מתאים איפה. 

20180606_190618

איך בוחרים מזגן?

איך באמת בוחרים מזגן בלי שיעברו עליכם? מה באמת צריך לדעת לפני שקונים מזגן? המומחים שלנו יענו לכם על כל השאלות

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת