התקנת מזגן בממ"ד

התקנת מזגן בממ"ד – הולכים על בטוח

כידוע היום כל בית חדש שנבנה בארץ מחייב חדר ממ"ד בבית, ממ"ד – מרחב מוגן דירתי, אמור להגן עלינו במקרה של מלחמה גרעינית, אבל עד שתהיה מלחמה גרעינית רוב הלקוחות משתמשים בממ"ד כחדר לילדים, חדר עבודה או מחסן, במקרים רבים קיימת דרישה למזגן בממ"ד, אך האם זה תקין? ובמה התקנת מזגן בממ"ד יכולה לפגוע? מיד נענה על כל השאלות.

איך מתקינים מזגן בממ"ד בצורה תקינה?

התקנת מזגן בממ"ד מתבצעת עם אלמנטים מיוחדים לשמירה של החדר מפני גזים רעילים. אם מדובר בממ"ד בשלבי תכנון או בניה יש התקן מצויין שנקרא "התקן עומר" התקן זה כולל בתוכו מעבר לצנרת גז וחשמל של המזגן, ומעבר לצינור ניקוז על ברז שנועד לסגירה בעת מלחמה. התקן זה מומלץ מאוד ליישום בשלבי בניה. קיימים סוגים נוספים של התקנים שניתן ליישם אותם בתוך קידוחים שעושים בקיר לאחר שלב הבנייה. התקנים אלה אטומים לחלוטין ועונים על דרישות פיקוד העורף.

מיני מרכזי עם יציאה לממ"ד

 קיימת אפשרות נוספת של מיזוג אוויר לממד מלבד מזגן עילי, ניתן להעביר יציאה אחת של מיני מרכזי לתוך חלל הממ"ד ולהשים גריל עגול דקורטיבי לפיזור אוויר. לצורך כך נדרש לפרק פתח מעל לדלת הממ"ד ובעת מלחמה יש להחזיר את הפתח כדי לאטום את הממ"ד. 

התקנה פסולה

התקנה לא תקנית בממ"ד היא התקנת מזגן עילי עם קידוח רגיל, לא אטום נגד גזים. במידה ולקוח רוצה לפגום לעצמו בתקינות בממ"ד הוא חייב לבצע את העבודות לאחר קבלת תופס 4, אחרת הבית לא יקבל אישור כניסה למגורים. לאחר הכניסה לבית לקוחות רבים מוותרים על תקינות הממ"ד ואפילו מחליפים את דלת הממ"ד בדלת עץ דקורטיבית.

אנו מבצעים התקנות מזגנים בממ"ד העונות על כל הסטנדרטים המחמירים ביותר, אנו משתמשים במגוון רחב של התקנים, ויכולים לתת פתרונות למצבים שונים, נציגנו ישמחו לתת לכם מידע נוסף ופתרונות יישום בממ"ד.

גלריית תמונות

תנו לנו לעשות לכם סדר בבלגן!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פוסטים ומאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

התקנת מזגן בחדר שינה

התקנת מזגן בחדר שינה התקנת מזגן בחדר שינה ישראל ידועה בתור מדינה בה מזג האוויר מאופיין כלא יציב במיוחד. הקיץ חם במיוחד, והחורף לעיתים סוער

קרא עוד »

איך בוחרים מזגן?

איך בוחרים מזגן? איך בוחרים מזגן מבלי ליפול בפח? כמו שכולנו יודעים, קיימים מספר רב של יצרני מזגנים, חלקם מייצרים רק מזגנים וחלקם תאגידים עולמיים

קרא עוד »

מזגן עילי

מזגן עילי מזגנים עיליים או מזגן מפוצל עילי הינם למעשה המזגן הרגיל והסטנדרטי שכולנו מכירים, כזה בעל יחידת חוץ בעלת סליל עיבוי ומדחס, ויחידה פנימית

קרא עוד »

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת