מחירים של מזגני אינוורטר:

איזה מזגן מתאים לכם וכמה הוא עולה?

מזגני האינוורטר עברו תהפוכות בעשור האחרון. המזגנים הראשונים ששווקו בארץ בטכנולוגיית אינוורטר היו בעייתיים מבחינת טיפולים ותיקונים יקרים, אולם מזגני האינוורטר של היום מחזיקים שנים ארוכות ובנוסף מחירם הוזל משמעותית.

מחיר מזגני אינוורטר:

מזגני אינוורטר מתחלקים ל2 קבוצות, מזגנים תוצרת יפן ושאר יצרניות המזגנים. מזגנים תוצרת יפן (דייקין, מיצובישי ופוג'יטסו) הם מזגני אינוורטר עוצמתיים חסכוניים במיוחד והכי שקטים שקיימים בשוק, אך מחירם הוא פי 1.5 – 2 ממזגני אינוורטר של יצרניות ישראליות או סיניות.

טווח מחירים של מזגני אינוורטר תוצרת ישראל (אלקטרה או תדיראן)

מזגן 1 כ"ס – 2,200 – 2,800

מזגן 2 כ"ס – 3,000 – 4,000

מזגן 2.5 כ"ס – 6000 – 7500

מזגן מיני מרכזי – 10,000 – 18,000

טווח מחירים של מזגני אינוורטר תוצרת יפן (משתנה בהתאם לדגם)

מזגן 1 כ"ס – 3,800 – 5,200

מזגן 2 כ"ס – 6,500 – 9,000

מיני מרכזי – 18,000 – 28,000

ההבדל העיקרי בין מזגני אינוורטר תוצרת יפן למזגני אינוורטר תוצרת הארץ בולט בעיקר בשני דברים עיקריים:

  1. עוצמת רעש – עוצמת הרעש של מזגני אינוורטר תוצרת ישראל נמוכה אך עוצמת הרעש של מזגני אינוורטר תוצרת יפן נמוכה משמעותית ולפעמיםאינה מורגשת בכלל.
  2.  עמידה בתנאים קיצוניים – מזגני אינוורטר תוצרת יפן בנויים לעמידה בתנאי מזג אוויר קשים במיוחד כמו שלג או חום קיצוני. לכן במקומות בארץ בהם האקלים הוא קיצוני מזגן אינוורטר תוצאת יפן יעשה פלאים.

מדוע דווקא אינוורטר?

מזגני אינוורטר ידועים בחיסכון בחשמל, אך מעבר לחיסכון של 40 – 60 % בצריכת החשמל עומדים כמה יתרונות בולטים למזגני האינוורטר לאומת מזגני ON/OFF. ההבדל הניכר ביותר הוא הפחתה משמעותית בתנודות האוויר בחדר, המזגן יודע לשמור על טמפרטורה קבועה כמעט לחלוטין הודות לאפשרות שיש לו לעבוד במהירות נמוכה. 

צרו איתנו קשר והזמינו מזגן אינוורטר כולל התקנה איכותית עם אחריות מלאה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מידע שיכול לעזור

Eran Dobrin

טכנולוגיית אינוורטר

טכנולוגיית אינוורטר תהליך האינוורטר הוא למעשה תהליך המרת זרם חילופין AC לזרם ישיר DC, פעולה אשר מקנה למדחס יכולת לשלוט על מהירות העבודה ותפוקת הקירור

קרא עוד »
Eran Dobrin

התקנת מזגן עילי בסלון

התקנת מזגן עילי בסלון איזה מזגן מייצג את הבית שלכם? התקנת מזגן במהירות ובמחירים משתלמים! אם מדובר בבית חדש או אם מדובר בבית ישן חשוב

קרא עוד »
Eran Dobrin

מזגן מיני מרכזי מומלץ

מזגן מיני מרכזי מומלץ הזמינו שיחה עם יועץ מיזוג וקבלו מידע שיעזור לכם בהמשך חייגו עכשיו 050-3730909 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! כל אחד

קרא עוד »

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת