מזגן מיני מרכזי חסכוני ושקט

הזמינו שיחה עם יועץ מיזוג וקבלו מידע שיעזור לכם בהמשך

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

איזה מזגן מיני מרכזי מתאים לכם?

מיצובישי RP

המיני מרכזי החסכוני והשקט ביותר, מותאם לשטחים גדולים ומחולקים, מגיע בטכנולוגיית אינוורטר בלבד, מגיע בגדלים של 4 עד 6 כוח סוס, שטוח במיוחד להנמכת תקרה מינימלית, מומלץ ללקוחות שרוצים להשקיע במצר הטוב ביותר.

אלקטרה ELD

מזגן מיני מרכזי מבית אלקטרה, מותאם לחללים צפופים כמו מסדרונות וחדרים קטנים, ניתן להזמין מזגן זה בטכנולוגיית אינוורטר או הטכנולוגיית ON/OFF. אלקטרה ELD נמכר בארץ שנים רבות והוכיח את אמינותו ויעילותו.

אלקטרה EMD

אלקטרה EMD נמכר בישראל יותר משלושה עשורים, כיום הוא נחשב מזגן מומלץ וחסכוני במיוחד, אחד מזגני המיני מרכזי הנמכרים ביותר, שקט ואמין לאווח הארוך, ריימין דגמים של 3 עד 7.5 כ"ס.

הכירו את מדד הדירוג האנרגטי

זה הוא מד המעיד על יעילותו של מוצר חשמלי לאומת התפוקה שהוא מפיק, לכל מוצר חשמלי חדש מוצמד גף עם התמונה הזאת ועליה רשום את הדירוג האנרגטי של המוצר שלכם כאשר הטוב ביותר זה דירוג A והגרוע ביותר הוא דירוג G.

עלות מזגן מיני מרכזי לאומת עלות של מזגנים עיליים:

העלות הראשונית של מזגן מיני מרכזי בדרך כלל גבוהה יותר מזו של מזגנים עיליים, גם  בגלל עבודת הגבס שבדרך כלל נדרשת לאחר התקנת המיני מרכזי. לאורך זמן, אם אתם מחפשים מיני מרכזי לדירה שלמה קחו בחשבון את אופי השימוש במזגן, האם כולם יהיו בבית וירצו מזגן? או שמישהו אחד יהיה בבית לבד וידליק את הימני מרכזי בכל הבית כדי שיהיה לו נעים בחדר?

אם זה המצב, כדאי לכם לשקול אפשרות של שילוב מזגנים עיליים בחדרים ולאורך זמן תחסכו בחשמל ובהוצאות מיותרות על תחזוקת מזגן שפועל ללא הפסקה.

מזגני מיני מרכזי אינוורטר

קיים מגוון רחב של מזגני מיני מרכזי אינוורטר, אך לא כולם מומלצים, אנו הטכנאים והמתקינים יודעים אילו מזגני מיני מרכזי מומלצים מבחינת תקינות לאורך זמן ואילו מזגנים אינם מומלצים מניסיון מר של לקוחות שהתקינו מיני מרכזי ואחרי שנתיים – שלוש החליפו מזגן בגלל תקלות חמורות.

תכנון וביצוע של מזגני מיני מרכזי 

תכנון מערכת מיני מרכזי חייבת להיעשות על ידי איש מקצוע שמכיר את המערכות והמגבלות שקיימות, ורצוי שמי שתכנן את המערכת גם יתקין אותה כי הוא יודע הכי טוב איפה כל דבר ומה צריך לעשות. התקנות של מזגני מיני מרכזי הם חלק משגרתנו, לכן בשלב התכנון אנו מזהים בעיות ופתרונות לשעת ההתקנה.

עבודות גבס למזגן מיני מרכזי 

אנו מבצעים את כל סוגי עבודות הגבס למזגני מיני מרכזי ובכך מקנים ללקוחותינו את כל מעטפת העבודות מבלי לגרום להם לריצות מיותרות והסתבכויות עם בעלי מקצוע. אנו יודעים כיצד לתכנן את מבנה הגבס כל שלא יפגע בתפקוד המזגן, מחירי עבודות הגבס שלנו כמו מחירי ההתקנות הוגנים ביותר ומותאמים לכל כיס.

פנו אלינו לקבלת מידע נוסף!

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

גלריית תמונות

מאמרים בנושא מיני מרכזי:

Uncategorized
Eran Dobrin

מיני מרכזי אלקטרה 4 כ"ס

מיני מרכזי אלקטרה 4 כ"ס מיני מרכזי אלקטרה מאז ומתמיד אלקטרה אחת משלושת חברות המיזוג הגדולות בישראל, מזגני המיני מרכזי של אלקטרה איכותיים וחזקים לאורך

קרא עוד »
Eran Dobrin

מזגן מיני מרכזי מומלץ

מזגן מיני מרכזי מומלץ הזמינו שיחה עם יועץ מיזוג וקבלו מידע שיעזור לכם בהמשך חייגו עכשיו 050-3730909 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! כל אחד

קרא עוד »

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת