מזגן אלקטרה רילקס - RELAX

אלקטרה רילקס הוא הפתרון הזול למי שרוצה להנות ממזגני אלקטרה אך לא לשלם מחיר כבד.

מזגני אלקטרה RELAX מגיעים בגדלים של 1 עד 2.5 כוח סוס, מומלץ להשתמש במזגנים אלו בבתים פרטיים או בעסקים.

מזגני אלקטרה רילקס אינם מגיעים בטכנולוגיית אינוורטר בשל מחירם המוזל, אך קיימות פונקציות רבות כמו איימר ומסך תצוגה לד שניתן לכבות אותו.

קנו מזגן כולל התקנה מחברת מיזוג מובילה ותהנו מהתקנה יותרתית ואחריות מורחבת

להזמנת מזגן אלקטרה רילקס השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

מדוע כדאי לקנות מזגן אלקטרה?

חברת אלקטרה מיזוג אוויר ואקלים משווקת ומתחזקת מערכות מיזוג בכל סדרי הגודל עוד מלפני קום המדינה. אם אתם מחפשים מזגן שקט ואמין לשנים ארוכות עם אחריות מבית טוב אתם וודאי זקוקים למזגן אלקטרה.

התקנת מזגן אלקטרה

התקנת מזגן מסוג אלקטרה מצריכה מתקין מזגנים שעבר בסמכה של חברת אלקטרה למזגנים עיליים ומיני מרכזי לפחות. אנו כמובן עברנו את כל ההדרכות ועוברים מידי שנה הדרכות לתפעול והתקנה של מערכות שונות כולל מערכות VRF מבית אלקטרה וDAIKIN.

מזגני אלקטרה אמינים ומומלצים! אז למה אתם מחכים? הזמינו עכשיו מזגן אלקטרה במחיר משתלם ובתנאי תשלום נוחים, עם אחריות מלאה ומשלוח חינם!

מוצרים נוספים שיעניינו אתכם:

מזגן אלקטרה פלטינום

מזגן אלקטרה פלטינום פלטינום היא הסדרה המהודרת של מזגני אלקטרה, סדרת המזגנים העיליים מגיעה בתפוקות של 1 עד 4 כוח סוס, מזגני אלקטרה פללטינום מגיעים

קרא עוד »

התקנת מזגן עילי

התקנת מזגן עילי מזגן עילי – יעיל וחסכוני   מדוע המזגן העילי הוא הנפוץ ביותר ובדרך כלל הפתרון הזול ביותר? הנה לכם כמה נקודות: סוגי

קרא עוד »

מזגן אלקטרה כולל התקנה

מזגן אלקטרה כולל התקנה מזגן אלקטרה בחירה מעולה מחפשים מזגן עילי או מיני מרכזי מסוג אלקטרה? אתם לא טועים. אלקטרה מיזוג אוויר היא אחת החברות הגדולות והיציבות בתחום המיזוג בארץ.

קרא עוד »

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת