התקנת מזגן בירושלים

ירושלמים? חשוב שתדעו:

התקנת מזגן בירושלים חובה לבצע בקפידה ומקצוענות ייתרה, יש לכך כמה סיבות שמיד נפרט אותן, תיקון מזגנים בירושלים נעשה עניין שכיח בגלל ליקויים בהתקנות שנעשו בעבר. אנו בדוברין מיזוג אוויר מקפידים בעמידה על כל הסטנדרטים המחמירים ביותר, ובכך הלקוח נהנה ממקסימום תפוקה של המוצר, שקט ואסטטיקה.

אז מה באמת שומר עם אורך החיים של המזגן?

  • כיפוף צנרת באמצעות מכשירים מיוחדים – צנרת הגז של המזגן עשויה נחושת ובקלות ניתן לקפל אותה כך ששטח זרימת הקרר (גז) קטן ותפוקת המיזוג יורדת משמעותית.
  • שימוש בכלי עבודה חדישים  ומתקדמים – שימוש בכלי עבודה פגומים יכול לפגוע ישירות בתפקוד המזגן, נראות ההתקנה והמקרה הפחות נעים  – לביטחון שלכם. לכן אנו דואגים לחדש ולתחזק את הציוד, ולהשתמש אך ורק בציוד הייעודי לעבודה המתבצעת.
  •  ביצוע וואקום – וואקום הוא תהליך שכל מזגן חייב לעשות לפני שחרור הגז למערכת החדשה. פעולת והוואקום שואבת את האוויר והלחות מהצנרת, וכך כאשר אנו משחררים את הגז החדש הוא אינו נתקל בשום גורם אחר שיכול להשפיע על תפקוד המזגן.
  • היצמדות להוראות יצרן – לכל מוצר יש תכונות המגבילות אותו מבחינת מרחקים, שטחים, גבהים וכו', אי שמירה על הוראות היצרן עשויה לפגוע משמעותי בתפקוד המזגן או במקרים חמורים להשבית אותו לגמרי. 
  • קידוח – בדרך כלל בשביל להתקין מזגן צריך לעשות בקיר קידוח, בירושלים בדרך כלל הקידוח מורכב גם מאבן, ובמקרים קיצוניים בעיר בעתיקה קידוחים יכולים להגיע לאורך של 90 ס"מ. חשוב לבצע קידוח בזוית נכונה אם מדובר גם בניקוז של המזגן וכמובן לאטום באופן יסודי את הקידוח בסיום ההתקנה.

אחרי שהתקינו לכם את המזגן, חשוב לדאוג לנקות את הפילטרים. אם אינכם יודעים לעשות זאת בקשו מהמתקין שילמד אתכם, זה לא סיפור גדול. ניקיון פילטרים מומלץ אחת לחודש עד שלושה חודשים, תלוי באופן ותדירות השימוש במזגן. (למעט מקרים חריגים)

 

מזגני אינוורטר בירושלים:

מזגני אינוורטר אפקטיביים בירושלים עוד יותר מערים אחרות בשל היכולת שלהם לעבוד בטמפרטורות נמוכות, כמובן שהחימום שלהם נעים הרבה יותר ממזגני ON/OFF בגלל הסיבה הפשוטה שיש פחות תנודות בטמפרטורה ורמת הלחות גבוהה יותר. לקוחות שרוצים חימום זול ואפקטיבי לחורף בוחרים במזגני אינוורטר, העלות הראשונית גבוהה יותר אך חשבון החשמל מופחת, ובנוסף נהנים ממוצר מנצח.

למידע נוסף כנסו לטכנולוגיית אינוורטר.

צרו איתנו קשר והזמינו מזגן כולל התקנה איכותית עם אחריות מלאה במחיר מצויין!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

תמונות של התקנות מירושלים

חציבה בקיר, הטמעת צנרת, החזרת הקיר למצב הקודם והתקנת המזגן.

סיום וניקיון של הבית

גמר התקנת המזגן

כיסוי החציבה

כיסוי החציבה

הטמעת צנרת בקיר

שלב הטמעת הצנרת

תמונות נוספות מהתקנות מזגנים בירושלים:

20180722_153002

מיני מרכזי

Daikin Nani FBQ71

התקנת מזגן מעל משקוף

מזגן עילי

אלקטרה פלטינום 10

20180813_132207

יחידה נסתרת

Mitsubishi KD70

לגלרית התמונות המלאה לחצו כאן

צריכים מידע נוסף?

Eran Dobrin

התקנת מיני מרכזי

התקנת מזגן מיני מרכזי מה צריך כדי להתקין מזגן מיני מרכזי? בנוסף לידע והכלים הנדרשים להתקנת מזגנים, מתקין מזגנים או חברת מיזוג אוויר שעוסקים בהתקנות

קרא עוד »
Eran Dobrin

התקנת מזגן עילי

התקנת מזגן עילי מזגן עילי – יעיל וחסכוני   מדוע המזגן העילי הוא הנפוץ ביותר ובדרך כלל הפתרון הזול ביותר? הנה לכם כמה נקודות: סוגי

קרא עוד »
Eran Dobrin

מזגנים מומלצים 2022 – 2023

מזגנים מומלצים 2022 – 2023 אילו מזגנים זכו לביקורות הטובים ביותר מכל הגורמים? 2022 ללא ספק הייתה אחת השנים היותר פורות בשוק המזגנים בארץ.  מדובר

קרא עוד »

תפריט נגישות

השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת